lek. stom. specjalista chirurg stomatolog
Wioletta Sowa-Starostka – właścicielka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Uniwersytetu Gdańskiego (Podyplomowe Studia „Zarządzanie
w Zakładach Opieki Zdrowotnej”). Od 2005 właściciel gabinetu stomatologicznego Sowdent. W latach 2005-2010 pracownik w Przychodni Chirurgii Stomatologicznej SCS Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się głównie chirurgią stomatologiczną, implantologią, protetyką oraz ortodoncją. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc
w polskich i zagranicznych kursach i kongresach.

 


lek. stom. Stela Miotk-Ziółkowska

Absolwentka Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie. Zajmuje się leczeniem zachowawczym, endodontycznym oraz protetyką. Stale poszerza swoje umiejętności praktyczne oraz wiedzę teoretyczną uczestnicząc w licznych kursach stomatologicznych.


Lek.stom.Katarzyna Kaczorowska.

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W gabinecie zajmuje się głównie leczeniem zachowawczym, endodoncją,protetyką.Swoje umiejętności ciągle poszerza uczestnicząc w kursach i konferencjach stomatologicznych.


lek.stom.Marta Nalikowska

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym,protetyką oraz usuwaniem zębów. Swoje umiejętności ciągle rozwija uczestnicząc w kursach i konferencjach stomatologicznych.


Asystenka stomatologiczna
Wioletta Śliwińska